Hledáme

Jsme otevřená svobodná organizace. Za velkou odpovědnost a důvěru, kterou nabízíte Vy nám, dostáváte péči a spolupracující tým okolo Vás. Dáváme klientům aktivní a hodnotnou podporu jejich podnikání. Stejně tak i my Vám nabízíme podporu a zázemí lidí, kteří rádi odvádí kvalitní práci a zajímají se o dobro druhých. U nás to nejsou jen prázdné fráze. My jsme na Vaší straně.

Chcete opravdu pracovat, být platným členem týmu a přitom rozvíjet své talenty a dovednosti. Hledáte místo, kde budete mít respekt a Vaše slovo má váhu. Můžete a nemusíte mít zkušenosti ani mluvit pěti světovými jazyky. Můžete a nemusíte umět účetnictví, obchod nebo marketing a mít praxi v oboru 10 let. My hledáme skutečné osobnosti s charakterem a vnitřní touhou něco dokázat, projevit své talenty a být druhým prospěšní. Hledáme ty, kdo mají odvahu, chtějí zkusit něco nového a přitom poznat skvělé lidi. A na to stačí selský rozum, všechno ostatní se můžete naučit.

Nehledáme lidi na konkrétní pozice. Jsme otevření lidem, kteří mají chuť pracovat a něco dokázat. Roli v týmu si najdete přirozeně sami nebo Vám s tím pomůžeme. Takže budete dělat práci, která Vás baví, naplňuje, má smysl, přináší výsledky a navíc dostanete zaslouženou odměnu.

Pošlete nám svůj životopis a krátké povídání o tom, proč právě Vy se hodíte na tuhle pozici. Adresa je chcibyt@nejasistentka.cz!