Konzultace pro efektivní asistentku

Vaše aktuální asistentka sedí u stolu a houpe nohama? Nebo naopak plave v hromadách papírů, mailů a zvoní jí na stole jeden telefon za druhým? V obou případech existuje účinný způsob, jak práci zefektivnit, delegovat a přinést tím maximální užitek z potenciálu Vaší asistentky.

Které kroky je potřeba projít k úspěšně pracující asistentce?

  • Zjištění současného stavu.
  • Nastavení kompetenčního modelu.
  • Personální strategie asistentky.
  • Delegování úkolů a systém práce.
  • Práce v kanceláři a online.
  • Zavedení aplikací pro efektivní práci a reporting, využívání IT při práci.
  • Nastavení programů a jejich efektivní využívání.

1. krok
Začneme tím, že zjistíme, co očekáváte a co reálně potřebujete. Vytvoříme mapu procesů a najdeme jejich lepší, efektivnější a pro Vás i asistentku příjemné nastavení. Z toho vyplyne kompetenční model. Následně připravíme personální strategii rozvoje Vaší asistentky. Tedy, aby věděla, kdy budou následovat které kroky její kariéry.

2. krok
V druhém kroku projdeme způsob delegování úkolů a jejich přijetí asistentkou. Tento krok zásadně zvyšuje dlouhodobou spokojenost obou stran a udržení vysokého tempa pracovního nasazení. V tomto kroku zároveň můžeme nastavit moderní způsob práce, tedy kombinaci osobní účastni v kanceláři a online. Mnoho věcí jde totiž udělat po internetu ještě efektivněji a rychleji, než osobně.

3. krok
Zavedeme IT aplikace zvyšující efektivitu a kontrolu práce. Vybereme programy, které budete moci oboustranně využívat k zadávání úkolů a jejich reportování. Zaškolíme a předáme manuály k řízení procesů a práce s asistentkou. Zároveň ověříme, že Vy i asistentka způsobu práce rozumíte a umíte jej využívat. Vše zjistíme formou individuálního testu.

Cena za hodinu konzultace je 990,- Kč
Cena individuálního testu je 2.990,- Kč

Běžně je potřeba 6 – 10 hodin konzultací a individuálního testu ke zvýšení efektivity práce a oboustranné spokojenosti.

Vstupní pohovor v délce 30 minut je od nás zdarma.

Konzultaci si zajistěte kliknutím sem.
IMG_3129