Navolání schůzek

Obchodníci by měli být se svými klienty a rozvíjet obchod. Namísto toho často sedí v kanceláři a řeší administrativu, vytáčí jedno číslo potenciálního klienta za druhým s cílem navolání schůzek a ztrácí tak čas a energii k realizaci toho, co jim jde nejlépe. Prodej.

nej Asistentka situaci zcela mění

Získejte od nás telefonist(k)u a mějte navolaných tolik schůzek, kolik potřebujete pro zaplnění svého diáře. Profesionální nej Asistentka na telefonu si poradí s kdejakým odmítavým postojem. Umožní Vám přejíždět ze schůzky na schůzku, uzavírat obchody a vydělávat peníze.

Potřebujete dělat mimo jiné zákaznický servis a domlouvat schůzky i po uzavření obchodu. Například když se chcete setkat s klientem po roce od uzavření smlouvy. Stačí poskytnout kontakty a navolání schůzek může začít.

Důležité upozornění! Nenavoláváme schůzky finančním poradcům a realitním makléřům. Máme mnoho negativních zkušeností s uvedenými obory podnikání z hlediska reakcí klientů. Mrzí nás, že Vám nemůžeme v těchto oblastech pomoci. Trh, na kterém podnikáte, má mezi lidmi špatné jméno a když navíc domlouvá schůzky někdo jiný než Vy, užitek je zpravidla skutečně minimální. Děkujeme za pochopení.

Kolik navolání schůzek stojí?

Cena za navolávání je 250 Kč za hodinu.

Ať už se jedná o navolávání schůzek nebo servisní telefonáty vašim klientům, účtujeme vždy stejnou částku.

Seznamy klientů k navolání nevlastníme. Je potřeba nej Asistentce kontakty poskytovat z Vašich zdrojů v souladu s GDPR.