Navolání schůzek

Obchodníci by měli být se svými klienty a rozvíjet obchod. Namísto toho často sedí v kanceláři a řeší administrativu, vytáčí jedno číslo potenciálního klienta za druhým s cílem navolání schůzek a ztrácí tak čas a energii k realizaci toho, co jim jde nejlépe. Prodej.

nej Asistentka situaci zcela mění

Získejte od nás telefonist(k)u a mějte navolaných tolik schůzek, kolik potřebujete pro zaplnění svého diáře. Profesionální nej Asistentka na telefonu si poradí s kdejakým odmítavým postojem. Umožní Vám přejíždět ze schůzky na schůzku, uzavírat obchody a vydělávat peníze.

Potřebujete dělat mimo jiné zákaznický servis a domlouvat schůzky i po uzavření obchodu. Například když se chcete setkat s klientem po roce od uzavření smlouvy. Stačí poskytnout kontakty a navolání schůzek může začít.

Důležité upozornění! Nenavoláváme schůzky finančním poradcům a realitním makléřům. Máme mnoho negativních zkušeností s uvedenými obory podnikání z hlediska reakcí klientů. Mrzí nás, že Vám nemůžeme v těchto oblastech pomoci. Trh, na kterém podnikáte, má mezi lidmi špatné jméno a když navíc domlouvá schůzky někdo jiný než Vy, užitek je zpravidla skutečně minimální. Děkujeme za pochopení.

Kolik navolání schůzek stojí?

  • Navolávání schůzek studené kontakty = od 150,- Kč za domluvenou schůzku. Pokaždé, když se asistentka dovolá potenciálnímu klientovi, je poplatek 15,- Kč za navolávání B2B a 20,- Kč za navolávání B2C.
  • Navolávání zákaznického servisu a následných schůzek = 250,- Kč za hodinu.

Seznamy klientů k navolání nevlastníme. Je potřeba nej Asistentce kontakty poskytovat z Vašich zdrojů. Případně si nás objednat na vyhledání kontaktů a tvorbu z veřejně dostupných zdrojů.