Vaše nej Asistentka

Živnostníci, podnikatelé a manageři si kladou otázku, jak být co nejefektivnější, dělat činnosti, které vedou k naplnění cílů a zároveň dělat co nejméně administrativy, nechodit po úřadech a neztrácet čas vyřizováním jednoduché komunikace s dodavateli a klienty. Přitom je jasné, že asistentka na plný úvazek není potřeba, protože by většinu pracovní doby jen houpala nohama a aktualizovala statusy na sociálních sítích. Řešením je nej Asistentka.

Například řekněme, že…

… potřebujete asistentku v kanceláři v pondělí, protože máte poradu od 9 do 11 hodin a potom potřebujete zpracovat zápis a administrativu od 11 do 13 hodin. To jsou 4 hodiny. Ve čtvrtek přijde zpracovat od 14 do 16 tabulky a připravit smlouvy. Rovnou zůstane od 16 do 18, aby nachystala podklady na páteční prezentaci a připravila podklady pro účetní. Během pátku si vzpomenete, že potřebujete ještě nachystat dvě smlouvy, asistentce zavoláte a ona Vám je z home office nachystá. To je 10 hodin práce za týden. Když bude celý měsíc vypadat podobně, dostanete se na 40 hodin odvedené práce, což je čtvrtinový úvazek za cenu 8.000 Kč. Úspora oproti plnému úvazku asistentky je okolo 10.000 Kč!

Jaké jsou možnosti spolupráce s nej Asistentkou?

Asistentka na operativní leasing

 • Nikoho nezaměstnáváte a přitom máte asistentku
 • Služba je osobní, asistentku máte jednu a znáte ji
 • Stačí krátké zaškolení a máte profesionálku po ruce
 • Využíváte asistentku kolik hodin sami chcete
 • Asistentku máte rychle, bez výběrových řízení

 

 

Stačí Vám Asistentka na dvě hodiny denně nebo jen na pár hodin týdně? nej Asistentka je efektivní řešení. Představte si, že k Vám do kanceláře chodí profesionální asistentka, která všechnu Vaši administrativu zpracuje během pár hodin a Vy máte klid. Víte, že stačí, aby přišla 2× týdně na 4 hodiny a když je potřeba, může další aktivity udělat online z home office.

Spolupracujete dlouhodobě s jednou asistentkou. Víte, jak se jmenuje, jak vypadá a jak se směje. Služba není virtuální, je plně osobní a individuální na míru! Stejně tak asitentka zná Vás, Vaši práci, koníčky, nálady, schopnosti a pracovní potřeby.

 

 

Vybereme Vám někoho víc než „jen asistentku“
Možná právě Vy jste přesně ta firma, která vytíží asistentku na plný úvazek. Je jasné, že v takovém případě pro Vás služba nej Asistentky nebude to pravé ořechové. Protože však umíme asistentku vybrat tak, aby se ideálně zapojila do vybrané kanceláře, uděláme všechnu práci s tím spojenou za Vás.

Na pracovní smlouvu

 • Vybereme asistentku na míru
 • Představíme vám nejlepší kandidáty
 • Všechnu práci uděláme za vás, vy si už jen vyberete
 • Asistentka bude pracovat pouze pro vás
 • Spolupráce na HPP či DPP

Servisní spolupráce

 • S asistentkou máte dlouhodobou spolupráci na HPP nebo DPP
 • Vybíráte si z nejlepších kandidátek, pro vás bez práce
 • Servisně znamená, že když potřebujete změnu, zařídíme ji za vás
 • Finančně nenáročné na pořízení služby

 

 

Bez vstupních nákladů
Servisní spolupráce znamená, že si přejete vybrat asistentku na plný či zkrácený úvazek. Nechcete však platit jednorázovou odměnu za dosazení. Proto uděláme celou práci výběru za vás, vy si vyberete mezi nejlepšími kandidáty a můžete začít. Nová asistentka je u vás na DPP či HPP, takže pracuje pouze pro vás. Odměnou pro nás je 30 Kč z každé odpracované hodiny vaší nové asistentky. Nemusíte platit jednorázově, když si můžete službu platit postupně.

Navíc... když budete chtít časem další asistentku nebo ta původní například ukončila studia, bez dalších nákladů vám dáme na výběr z dalších kandidátek, abyste mohli plynule pokračovat.